Balíčky vín

Počet nalezených vín 5

Sektový balíček

Balíček vín (6 ks)
Sektový balíček, který jsem pro Vás připravil, je převážně tvořen sekty s nižším obsahem zbytkového cukru. Bohemia Sekt brut je skvělý jako aperitiv nebo jako popíjení po celý večer. Jedno odrůdový sekt z odrůdy Chardonnay je vynikající jako přípitek nebo jako dárek, ovšem skvěle Vám doplní i třeba lehčí předkrm. Bohemia Sekt rosé brut je ideální společník pro chvíle trávené s milovanou osobou. Rád bych Vám také představil Chateau Radyně extra brut, který je jeden z nejsušších sektů na českém trhu. Bohemia Sekt nealkoholický rosé je novinka a je pro ty, co z nějakého důvodu nemohou konzumovat alkohol, tak aby i oni si mohli vychutnat krásné chvíle se šumivým vínem. Poslední sekt je červený a je jediný v kategorii demi sec (do 50g/l), zde je moje doporučení vyzkoušet v kombinaci s čokoládovým dezertem, vynikající zážitek.
Cena: 740 Kč

Jarní balíček na duben

Balíček vín (6 ks)
Jarní balíček jsem pro Vás složil ze tří šumivých vín. Motýl sekt demi sec a rosé demi sec jsou výborné k čerstvému ovoci nebo k smetanovým dezertům. Sekt v kategorii sec, což je hranice 17 – 32 g/l zbytkového cukru si určitě velmi dobře vychutnáte s grilovanou sladkovodní rybou. Habánské sklepy Sauvignon má krásnou zlatavou barvu s intenzivní aromatikou sadového ovoce a příjemnou ovocnou chutí. Víno Mikulov Sommelier club Pálava 2016 pozdní sběr je polosuché víno s aromatikou zralého exotického ovoce a květin, chuť je vyvážená a skvěle se Vám bude hodit k asijské kuchyni nebo k smetanovým dezertům. Pro milovníky červených vín jsem vybral Selection Barrique Rulandské modré 2015 pozdní sběr. Víno, které zrálo v nových dubových sudech se bude skvěle hodit k hovězímu masu. Přeji Vám krásné zážitky s dobrým vínem.
Cena: 616 Kč

Výlet do Habánských sklepů

Balíček vín (6 ks)
Balíček z názvu výlet do „Habánských sklepů“ v sobě skrývá tři bílá vína a tři červená vína. Odrůdy Veltlínské zelené a Rulandské bílé osloví příjemnou svěžestí s pikantní kyselinkou. Ryzlink rýnský pozdní sběr 2015 má krásnou ovocnou vůni, která Vám bude připomínat sadové ovoce, chuť je svěží s příjemným minerálním dozvukem. Rulandské modré a Zweigeltrebe vynikají rubínovou barvou a vůní bobulového ovoce. Ve Frankovce pozdní sběr 2013 najdeme výraznou kořeněnou vůní, ve které převládají zejména paprikové tóny a s tím koresponduje kořeněná chuť s příjemnou dlouhou dochutí.
Cena: 624 Kč

Degustační balíček PRO PROFESIONÁLY -jaro

Balíček vín (6 ks)
Chtěli byste si vyzkoušet, jak se víno hodnotí na profesionálních vinařských soutěžích? Přesně pro Vás jsme připravili Degustační balíček PRO PROFESIONÁLY. Jedná se o sadu, která obsahuje výběr těch lepších vín z našeho e-shopu. Doplněná o edukační texty, které Vás provedou profesionální degustací, a také prázdné degustační tabulky. Nakonec si budete moci své hodnocení porovnat s profesionálním sommelierem Davidem Králem. Sada obsahuje: vína (viz seznam vín v balíčku), hodnotící tabulky (18x), návod Jak správně degustovat víno (2ks), návod Jak správně vyplnit hodnotící tabulku (2ks), hodnocení vín profesionálním sommelierem Davidem Králem (1x). Více o balíčku se dozvíte zde. Hodnocení vín Davidem Králem najdete zde.
Cena: 1 032 Kč

Degustační balíček HRA

Balíček vín (6 ks)
Chtěli byste si vyzkoušet degustaci vín, ale nevíte jak? Právě pro Vás jsme připravili něco speciálního – Degustační balíček Hra. Jedná se o sadu, ve které kromě šesti vín z Habánských sklepů naleznete návod a pomůcky, které vás seznámí jak se správným degustačním pořadím, tak s termíny, které vám pomohou při hledání vhodných slov pro popis vína. Pak už jen stačí pozvat rodinu či přátele a užít si večer plný vína. Sada obsahuje: vína (viz seznam vín v balíčku), degustační prostírání (6ks), návod (1ks), nápovědní seznam (6ks) Více o balíčku se dozvíte zde.
Cena: 531 Kč

Aktuality z vinotéky

Dárkové kartičky k vínům

20.4.2017

Překvapte, potěšte, podarujte... kupte naše vína jako dárek a doplňte je jednou z našich dárkových kartiček, na které bude váš osobní text. Taková pozornost udělá radost každému. ...

více

3.4. bude v naší prodejně probíhat inventura

29.3.2017

Vinotéka Starý Plzenec bude z důvodu konání inventury otevřena v pondělí 3.4.2017 od 12 do 18 hodin. ...

více

Další aktuality z vinotéky

Sommelier o víně

Jak degustovat jako profesionál

25.4.2017

Odborná degustace vína je disciplína, ke které musí každý milovník vína tak trochu dozrát. Její základy si ale může osvojit každý, kdo chce proměnit večer v neobvyklý zážitek. Pojďme se tedy spolu krok po kroku naučit, jak degustují a hodnotí víno profesionální sommelieři a vinaři. ...

více

Jak se budí vinohrad? Pomalu a s noblesou

4.4.2017

Každý rok se těším, až zase sluneční paprsky naplno zalijí vinohrad. Zatímco kolem vinohradu už kvetou a pučí první stromy, vinohrad se probouzí nenápadně a pomaleji. Zima představuje pro vinaře vždy zkoušku – extrémní mrazy mohou vinnou révu poškodit – a to by mohlo zničit jejich celoroční poctivou práci. A že jí na jaře je! ...

více

Další články od sommeliera

Newsletter