Blog

Král sektů

15.9.2017

Jedinečný, elegantní, královský. To vše vystihuje NOVÝ Bohemia Sekt Ryzlink rýnský. Nechte se unést bublinkami tohoto výjimečného jednoodrůdového sektu, který najdete exkluzivně na našem e-shopu.

Více

Seznamte se s novým sektem králů: Bohemia Sekt Ryzlink rýnský

11.9.2017

Nový Bohemia Sekt Ryzlink rýnský se může pochlubit královsky lahodnou chutí. Vždyť i jeho odrůda je často spojována s nejvyšším panovnickým titulem. Pojďte se mnou odhalit fascinující historii tohoto starobylého typu vinné révy.

Více

Kvalita za přívětivou cenu

8.9.2017

Víno z Habánských sklepů má na Moravě tradici přetrvávající již čtyři století. Každá jejich kapka ztělesňuje kvalitu, kterou nyní můžete ochutnat za atraktivní cenu 79 Kč.

Více

Teplé léto stále napíná moravské vinaře – jaká bude letošní úroda?

23.8.2017

Hrozny na překrásných moravských vinicích dorůstají. Díky suchému létu je réva vinná ve velmi dobrém zdravotním stavu, ale nedostatek srážek dělá vinařům starosti. Vydal jsem se mezi vinohrady zjistit, jak na tom moravské víno vlastně je.

Více

Bzenecká Lipka za atraktivní cenu

18.8.2017

Bzenecká Lipka ve své chuti promítá tóny lipového květu, díky němuž dostala i svůj název. Společně s medovým podtónem pak tvoří neopakovatelnou harmonii, kterou si můžete vychutnat za příjemných 79 Kč.

Více

Grilovací sezóna ještě nekončí

11.8.2017

Ještě pořád máme čas využít pěkného počasí a užít si venkovního grilování a hodování. K těmto radovánkám jednoznačně patří i skvělé víno. Náš sommeliér David Král pro vás proto připravil speciální Grilovací balíček.

Více

Mionetto Prosecco připomene chuť Itálie

8.8.2017

Představte si, že v jedné zapadlé benátské uličce a ke skvělému houbovému risottu pijete lahodné Mionetto Prosecco, jehož perlení dodává pokrmu zcela nový rozměr. Pokud vás tato představa láká, máme pro vás nyní prosecca z vinařství Mionetto za akční cenu.

Více

Navštivte kraj, kde se rodí to nejlepší prosecco

7.8.2017

Historické město Valdobbiadene by nemělo chybět v seznamu turistických cílů žádného milovníka šumivých vín. Právě zde, pod svahy Dolomit, se již několik set let rodí oblíbené prosecco. Sám jsem se do tohoto kraje nedávno vydal a rád se s vámi nyní podělím o tyto krásné zážitky.

Více

Zobrazené záznamy: od 1 do 8 (celkem 353)
Stránka:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další

Newsletter