Avanti Hugo a Avanti Spritz – letní osvěžení v lahvi

Horké letní počasí doslova volá po osvěžení. Najdete ho nejen u moře či na koupališti, ale také v lahvích Avanti Hugo a Avanti Spritz. Využijte prosluněného počasí a seznamte se s našimi letními fenomény plnými svěží ovocné chuti.Avanti Hugo vychází ze stejnojmenného letního drinku, který poprvé namíchali barmani v Jižním Tyrolsku na severu Itálie. Dnes už je Hugo populární po celé Evropě a těší se stejné oblibě jako například mojito. Servíruje se dobře vychlazený s ledem, plátkem limetky a lístkem máty buď jako aperitiv k lehčímu menu, nebo samostatně. Nadchne vás svou lehce citrusovou vůní a svěží bezinkovou chutí.
Avanti Spritz je hořkosladký jako nálada na sklonku léta. Osvěžující jemně perlivý nápoj elegantní oranžové barvy má své kořeny – stejně jako Hugo – v severní Itálii. Servíruje se vychlazený ve vinné sklence s ledem a plátkem pomeranče, který podtrhne jemně kořenitou vůni připomínající pomerančovou kůru.

Velkou výhodou je, že pokud si drinky koupíte u nás, nemusíte řešit shánění potřebných ingrediencí a surovin, abyste si osvěžení namíchali. Vše od nás totiž dostanete již připravené. Lahev stačí dát vychladit do lednice, otevřít a začít si užívat. Jednoduché, že? A mimochodem, oba dva drinky máme v červenci v akční nabídce

Více z blogu

Newsletter