RSS

newss (stránka 14)

Vína s přívlastkem za atraktivní cenu

26.9.2017

Vyznačují se dobrou vyzrálostí hroznů s výrazným odrůdovým charakterem. Taková jsou vína s přívlastkem pozdní sběr. Nyní je u nás můžete pořídit od 139 korun, a to už je pořádný argument pro koupi rovnou několika lahví .

Více

Lákavá nabídka pro milovníky suchých sektů

25.9.2017

Přicházíme se skvělou cenovou nabídkou pro milovníky prémiových suchých sektů. Za 155 korun můžete pořídit Chateau Bzenec brut a Chateau Radyně extra brut. Užijte si příjemný večer a uveďte své přátele do světa suchých šumivých vín.

Více

Král sektů

15.9.2017

Jedinečný, elegantní, královský. To vše vystihuje NOVÝ Bohemia Sekt Ryzlink rýnský. Nechte se unést bublinkami tohoto výjimečného jednoodrůdového sektu, který najdete exkluzivně na našem e-shopu.

Více

Seznamte se s novým sektem králů: Bohemia Sekt Ryzlink rýnský

11.9.2017

Nový Bohemia Sekt Ryzlink rýnský se může pochlubit královsky lahodnou chutí. Vždyť i jeho odrůda je často spojována s nejvyšším panovnickým titulem. Pojďte se mnou odhalit fascinující historii tohoto starobylého typu vinné révy.

Více

Kvalita za přívětivou cenu

8.9.2017

Víno z Habánských sklepů má na Moravě tradici přetrvávající již čtyři století. Každá jejich kapka ztělesňuje kvalitu, kterou nyní můžete ochutnat za atraktivní cenu 79 Kč.

Více

Teplé léto stále napíná moravské vinaře – jaká bude letošní úroda?

23.8.2017

Hrozny na překrásných moravských vinicích dorůstají. Díky suchému létu je réva vinná ve velmi dobrém zdravotním stavu, ale nedostatek srážek dělá vinařům starosti. Vydal jsem se mezi vinohrady zjistit, jak na tom moravské víno vlastně je.

Více

Bzenecká Lipka za atraktivní cenu

18.8.2017

Bzenecká Lipka ve své chuti promítá tóny lipového květu, díky němuž dostala i svůj název. Společně s medovým podtónem pak tvoří neopakovatelnou harmonii, kterou si můžete vychutnat za příjemných 79 Kč.

Více

Grilovací sezóna ještě nekončí

11.8.2017

Ještě pořád máme čas využít pěkného počasí a užít si venkovního grilování a hodování. K těmto radovánkám jednoznačně patří i skvělé víno. Náš sommeliér David Král pro vás proto připravil speciální Grilovací balíček.

Více

Zobrazené záznamy: od 105 do 112 (celkem 459)

Newsletter