RSS

newss (stránka 9)

Vína i heart

8.1.2018

Přicházíme s novinkou, která by ve vaší domácí vinotéce určitě neměla chybět. Vína značky i heart jsou nyní k dostání na našem e-shopu! Udělejte radost sobě anebo třeba své drahé polovičce.

Více

Představujeme vína i heart – značku, kterou miluje celý svět

5.1.2018

Velká Británie, Německo, Nizozemsko. Tyto země si v uplynulých třech letech podmanila nová řada vína i heart, kterou konečně mohou ocenit i milovníci vína v České republice. A je se na co těšit, neboť vína jsou z odrůd pěstovaných v pro ně typických lokalitách a vyznačují se výběrem těch nejoblíbenějších chutí z celého světa.

Více

Perly Evropy: To nejlepší ze Starého světa stylově a výhodně

5.12.2017

Celý podzim Vám představuji naši výjimečnou kolekci Perly Evropy. Obsahuje to nejlepší mezi šumivými víny a provede Vás po nejznámějších vinařstvích starého kontinentu. Na konec roku jsem připravil výběr šesti lahví z tradičních vinařských oblastí, který si můžete objednat se slevou 15 procent a také se stylovou dřevěnou krabicí, která bude nádherným vánočním dárkem pro vaši rodinu, přátele či obchodní partnery.

Více

Perly Evropy: Vychutnejte si pravé šampaňské Alfred Gratien

20.11.2017

Rodinné vinařství Alfred Gratien je považováno za jednoho z nejlepších výrobců pravého šampaňského. Funguje již od roku 1864 a nikdy nepřistoupilo k „průmyslové výrobě“ svých vín – dodnes ctí ruční práci a tradiční vinařské hodnoty.

Více

Svatomartinské víno je první ochutnávkou nového ročníku

8.11.2017

Na svátek svatého Martina, tedy 11. listopadu, se v symbolických 11 hodin otevírá svatomartinské víno, a vy tak můžete ochutnat první plody celoroční pečlivé práce vinařů. Aby mohlo být víno označeno jako svatomartinské, musí být vyrobeno pouze z vybraných odrůd révy a také potřebuje schválení vinařské komise. Mimochodem o možnost používat známku Svatomartinské 2017 v letošním roce usilovalo 431 vzorků mladých vín, uspělo jich 379. Každý rok je první ochutnávka svatomartinského vína výjimečnou událostí.

Více

Perly Evropy: Vychutnejte si prémiové sekty z Itálie a Německa

8.11.2017

Představuji Vám další výjimečná šumivá vína z řady Perly Evropy, která jsem zařadil do nabídky Osobní vinotéky. Dnes se vypravíme do Itálie, kde navštívíme známé vinařství Mionetto, a také do Německa, kde vzniká znamenitý sekt s šlechtickým rodokmenem Fürst von Metternich. Obě tato vinařství využívají unikátní polohu svých vinic, aby svým vínům vtiskla nezaměnitelný charakter.

Více

Perly Evropy: Výjimečné sekty máte na dosah ruky

23.10.2017

Pojďme se seznámit s dalšími úžasnými sekty, které nyní najdete v nabídce Osobní vinotéky. Tentokrát sice nebudeme cestovat daleko, přesto však jejich chutě uchvátily poroty na prestižních mezinárodních soutěžích a přehlídkách vína. Právě ocenění udělená sommeliery a vinařskými odborníky jsou tím nejlepším důkazem, že sekty slovenského vinařství Hubert a tradiční české značky Bohemia Sekt k perlám Evropy skutečně patří.

Více

Perly Evropy: Nejlepší vína starého kontinentu na Osobní vinotéce

9.10.2017

Vybrat výjimečná vína různých typů z celé Evropy je náročný úkol. Přesto věřím, že se mi podařilo sestavit co nejpestřejší nabídku, díky které ochutnáte dosud nepoznané. Sekt, šampaňské, crémant, prosecco nebo cava: nejlepší šumivá vína představující vrchol vinařského umění – právě jim říkáme Perly Evropy.

Více

Zobrazené záznamy: od 65 do 72 (celkem 429)
Stránka:
Předchozí 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další

Newsletter