Klenoty z Vinařství Pavlov

Vína z Vinařství Pavlov jsou velmi specifická a dokáží člověka zaujmout a velmi příjemně překvapit. Vybrali jsme pro vás proto tři kusy, které rozhodně stojí za to ochutnat. Pokud si je navíc stihnete objednat do konce června, budete je mít za zlevněnou cenu.

 

 

 

 

 

 

 

Vinařství Pavlov Ryzlink vlašský VOC Pálava 2013

Jedná se o víno vyšší, zelenkavě žluté barvy s pěknou viskozitou. Jeho vůně je čistá a intenzivnější. Připomíná luční kvítí či sadové ovoce s příjemnou kořenitostí v pozadí. Chuť je šťavnatá, plnějšího těla a ovocně minerálního charakteru. Samozřejmě s příjemnou kyselinkou v závěru. Doporučujeme jej podávat ke studeným předkrmům, jemnějším úpravám sladkovodních ryb, ale i k různým drůbežím ragů nebo terinkám.

Vinařství Pavlov Pálava 2014 pozdní sběr

Jeho barva je světle žlutá, typicky odrůdová. Vůně zase jemně kořenitá, s tóny přezrálého exotického ovoce, medu a hroznů. Velmi pěkná je také chuť, šťavnatá, se svěží kyselinkou a zároveň kořenitá. Tuto pálavu doporučujeme k pikantní úpravě bílých mas, asijské kuchyni nebo také k ovocným salátům.

Vinařství Pavlov Müller Thurgau 2012 pozdní sběr

Má světle zelenkavě zlatavou barvu. Vůně tohoto skvostu je bohatá, s tóny muškátu či broskví. A jeho chuť je vysoce elegantní a uhlazená, jemně kořenitá. Doporučujeme podávat například ke studeným předkrmům, delikátním zeleninovým salátům či třeba k jemným drůbežím specialitám.

 

 

 

Více z blogu

Newsletter