Nový Bohemia Sekt La Fleur probudí vaše nejsmyslnější představy!

BOHEMIA SEKT přichází s novinkou – sektem s výrazným aroma, který rozehraje milostnou partii mezi vášní a nevinností. Bohemia Sekt La Fleur probudí vaše nejsmyslnější představy!

O novém sektu můžeme bez obav říci, že je jako parfém mezi šumivými víny. Plný omamné vůně, s ovocnými a květinovými tóny. V jeho chuti najdete kombinaci příjemné sladkosti a jemné kyselinky. A to je kombinace, která zaručeně probudí vaše smysly. Naladí vás na romantický večer plný něhy a nevinnosti, stejně tak jako na vášnivý okamžik plný neodolatelné touhy, hravosti a dráždivosti.

Bohemia Sekt La Fleur byl připraven ze speciálně vybraných aromatických odrůd, které mu propůjčují výrazné květinové aroma. Tím stimuluje smysly a dokáže tak probudit vaše smyslné představy,“ vysvětluje sommelier David Král.

Oceníte jej nejen díky výrazné vůni, ale také velmi netradiční a zajímavé lahvi s kontrastní kombinací červené a bílé, v níž se snoubí nevinnost a spalující vášeň, které v sobě tento sekt ukrývá.

La Fleur je vskutku magické šumivé víno. Dokáže velmi dobře prolomit ledy a snadno odbourat zábrany. „Sekt je všeobecně vnímán jako prostředek, který uvolňuje. Navodí příjemný pocit a může tak pročistit napětí, které občas v dlouhodobém vztahu vzniká,“ říká zkušený sommelier David Král. Marně byste hledali nápoj, který umí lépe rozdmýchat partnerskou vášeň. Takže se připravte ... a hra může začít!

Bohemia Sekt La Fleur může být například příjemný digestiv po romantické večeři. Hodí se k lehčím dezertům, ovoci či pikantnějším sýrům. Ideálně se také hodí k afrodiziakálním pokrmům, jako jsou ústřice či chřest. Nejlépe chutná ve dvou. 

Více z blogu

Newsletter