Připravte si šumivé koktejly plné vášně

Konečně je tu květen, měsíc plný lásky, romantiky a vášně. Připravte svému partnerovi některý z šumivých růžových koktejlů a ozvláštněte jím svůj večer. Ať už si vyberete drink s názvem Koktejl plný vášně, který vás správně naladí na chvilky strávené ve dvou, nebo třeba nápoj Tančící brusinky, který vás přímo vyzve k májovému tanci, neuděláte chybu.

 

Koktejl Pražské jaroPRAŽSKÉ JARO

Budete potřebovat:

4 cl Pražské vodky,

5 cl jahodového džusu,

Bohemia Sekt brut.

Jak na drink:

Do skleničky dejte trochu ledu a postupně přidávejte 5 cl jahodového džusu, 4 cl Pražské vodky a nakonec pomalu dolijte Bohemia Sekt brut. Koktejl nemíchejte a rovnou podávejte.

 

Koktejl plný vášněKOKTEJL PLNÝ VÁŠNĚ

Budete potřebovat:

4 cl Pražské vodky,

3 cl bezového Moninu nebo sirupu,

1 cl limetkové šťávy,

6 cl čerstvé šťávy z růžového grapefruitu,

Bohemia Sekt rosé demi sec,

jahody na ozdobu.

 Jak na drink:

Do sklenice postupně nalijte vodku, sirup, limetkovou a grapefruitovou šťávu a zalijte Bohemia Sektem rosé. Drink dozdobte jahodou a podávejte.

  

Tančící brusinkyTANČÍCÍ BRUSINKY 

Budete potřebovat:

Bohemia Sekt demi sec nebo nealkoholický Bohemia Sekt

Sušené brusinky

Jak na drink:

Do sklenice typu flétna nalijte sekt a vhoďte do něj pět brusinek. Sušené plody ale nejprve propláchněte vlažnou vodou, aby se zbavily mastného povlaku, který sice zabraňuje jejich slepení, ale mohl by ulpět na povrchu skleničky, a pokazit tak výsledný vizuální efekt. A ještě malá rada na závěr. Brusinky sektem nezalévejte, ale vhazujte je po jedné do naplněné sklenice. Sekt vám pak nebude tolik pěnit.

 


Viollet smokeVIOLETE SMOKE

Budete potřebovat:

4 cl ginu Dynybyl Special Dry,

2 cl ostružinového sirupu,

1 cl cukrového sirupu,

2 cl limetkové šťávy,

Chateau Radyně extra brut.

Jak na drink:

Suroviny promíchejte v šejkru, nalijte do sklenky typu flétna na led a dolijte sektem Chateau Radyně extra brut. Na závěr skleničku dozdobte čerstvým ovocem.

 

Více z blogu

Newsletter