Tipy plné romantiky

Romantické chvíle a sklenka skvělého vína či sektu k sobě neodmyslitelně patří nejen na Valentýna. A protože je partnerský vztah založený nejen na komunikaci a přátelství, ale i vášni, často chceme znovu a znovu prožívat napětí prvních schůzek a nevšedních zážitků. Proto někdy rádi utíkáme od všední reality k filmovým postavám. Všimli jste si někdy, jak často je součástí vášnivých scén sklenka bublinek? Sledování oblíbeného filmu není jen příjemnou aktivitou, jak strávit společný večer, ale může také poskytnout mnoho inspirace. Nezapomeňte si ke sledování filmu přichystat jednu vychlazenou lahev dle vlastního uvážení. A jaký sekt se hodí ke kterému filmu?

Hrátky s jahodami a sektem

https://www.youtube.com/watch?v=jVsW2UszI5A

Devět a půl týdne je oblíbený film se silným erotickým nábojem. Obzvlášť jedna scéna se zapsala nejen do historie kinematografie, ale hlavně do myslí všech, kteří snímek viděli. Elizabeth (Kim Basinger) sedí se zavázanýma očima u otevřené lednice, zatímco jí John (Mickey Rourke) dává ochutnat, co mu přijde pod ruku. Ujistěte se, že máte lednici plnou vhodných potravin různých textur a chutí, jako jsou sýry, různé ovoce, nakládané třešně, čokoláda nebo puding. Abyste zbystřili své chutě, prokládejte sousta sektem. Protože jde o hru smyslů, zvolte něco výjimečného, jako je Bohemia Sekt Prestige brut, který je vyrobený metodou kvašení v lahvi.

 

Snídaně v peřinách

https://www.youtube.com/watch?v=HzT89jyi56s

Sekt nemusí znamenat jen začátek příjemného večera. Můžete si ho dopřát i netradičně, jako ve Snídani u Tiffanyho. „Nepamatuju si, že bych už někdy dřív pil šampaňské před snídaní. K snídani už při pár příležitostech ano, ale nikdy před,“ říká Paul (George Peppard), který se bláznivě zamiluje do hlavní hrdinky Holly (Audrey Hepburn). Využijte toho, že v neděli ráno nemusíte nikam spěchat, zůstaňte v posteli a zkuste si uspořádat romantický brunch. Udělejte si toasty, slaninu, vajíčka, nakrájejte ovoce a namíchejte mimosu. Koktejl z jednoho dílu Bohemia Sektu a jednoho dílu vychlazeného pomerančového džusu vám rozhodně zpříjemní ráno. 

 

Odstíny vášně

https://www.youtube.com/watch?v=_A_GpilNXJQ

Miluje ho celý svět, nestyďte se tomu propadnout také. Myslíme to doslova, odhoďte stud, protože ten nemá v následujícím filmu co dělat. Máte chuť si trochu okořenit intimní život s partnerem, ale nevíte, jak mu naznačit, po čem toužíte? Film Padesát odstínů šedi to udělá za vás. Nezapomeňte dát vychladit sekt, dobře se hodí třeba aromatický Bohemia Sekt La Fleur, který funguje i jako afrodiziakum a rozhodně vás navnadí.

 

Malá party ještě nikoho nezabila aneb tip pro nezadané

https://www.youtube.com/watch?v=IgcuBOVMGsg

Kdo by nechtěl zažít osudovou lásku jako z Velkého Gatsbyho? Je jedno, jestli máte raději klasickou, nebo novou verzi filmu, Velký Gatsby ve vás ihned probudí chuť na kaviár, sekt a charleston až do rána. Navštivte třeba jednu z elektroswingových tančíren. Kostýmy a dobová hudba s moderním nádechem vás přenesou do dvacátých let a na parketu si pořádně rozproudíte krev. Stejně tak sklenka něčeho exkluzivního, jako je například Bohemia Sekt Prestige brut rosé, vám umožní přenést se do filmového světa. Ostatně sám autor knižní předlohy F. S. Fitzgerald řekl: „Příliš mnoho všeho škodí, ale příliš mnoho šampaňského je tak akorát.“

Ať se již rozhodnete využít mé inspirace, či nikoliv, užijte si krásného Valentýna!

Více z blogu

Newsletter