RSS

newss (stránka 10)

Perly Evropy: Vychutnejte si prémiové sekty z Itálie a Německa

8.11.2017

Představuji Vám další výjimečná šumivá vína z řady Perly Evropy, která jsem zařadil do nabídky Osobní vinotéky. Dnes se vypravíme do Itálie, kde navštívíme známé vinařství Mionetto, a také do Německa, kde vzniká znamenitý sekt s šlechtickým rodokmenem Fürst von Metternich. Obě tato vinařství využívají unikátní polohu svých vinic, aby svým vínům vtiskla nezaměnitelný charakter.

Více

Perly Evropy: Výjimečné sekty máte na dosah ruky

23.10.2017

Pojďme se seznámit s dalšími úžasnými sekty, které nyní najdete v nabídce Osobní vinotéky. Tentokrát sice nebudeme cestovat daleko, přesto však jejich chutě uchvátily poroty na prestižních mezinárodních soutěžích a přehlídkách vína. Právě ocenění udělená sommeliery a vinařskými odborníky jsou tím nejlepším důkazem, že sekty slovenského vinařství Hubert a tradiční české značky Bohemia Sekt k perlám Evropy skutečně patří.

Více

Perly Evropy: Nejlepší vína starého kontinentu na Osobní vinotéce

9.10.2017

Vybrat výjimečná vína různých typů z celé Evropy je náročný úkol. Přesto věřím, že se mi podařilo sestavit co nejpestřejší nabídku, díky které ochutnáte dosud nepoznané. Sekt, šampaňské, crémant, prosecco nebo cava: nejlepší šumivá vína představující vrchol vinařského umění – právě jim říkáme Perly Evropy.

Více

Vína z Chateau Bzenec jsou vína s příběhem

7.10.2017

Vinařství Chateau Bzenec leží ve vinařské podoblasti Slovácka, kde mají hrozny skvělé podmínky pro zrání. Prožijte příběh obsažený v každé lahvi, nyní navíc za skvělou cenu 79 Kč!

Více

Sklizeň je v plném proudu, jak to vypadá na vinicích?

27.9.2017

Vinaři právě v tuto chvíli sklízejí hrozny na českých a moravských vinicích. Vypravil jsem se do vinařství Habánské sklepy ve Velkých Bílovicích, abych se podíval, jak začíná dlouhá cesta vína ročníku 2017 do našich sklenek.

Více

Vína s přívlastkem za atraktivní cenu

26.9.2017

Vyznačují se dobrou vyzrálostí hroznů s výrazným odrůdovým charakterem. Taková jsou vína s přívlastkem pozdní sběr. Nyní je u nás můžete pořídit od 139 korun, a to už je pořádný argument pro koupi rovnou několika lahví .

Více

Lákavá nabídka pro milovníky suchých sektů

25.9.2017

Přicházíme se skvělou cenovou nabídkou pro milovníky prémiových suchých sektů. Za 155 korun můžete pořídit Chateau Bzenec brut a Chateau Radyně extra brut. Užijte si příjemný večer a uveďte své přátele do světa suchých šumivých vín.

Více

Král sektů

15.9.2017

Jedinečný, elegantní, královský. To vše vystihuje NOVÝ Bohemia Sekt Ryzlink rýnský. Nechte se unést bublinkami tohoto výjimečného jednoodrůdového sektu, který najdete exkluzivně na našem e-shopu.

Více

Zobrazené záznamy: od 73 do 80 (celkem 432)
Stránka:
Předchozí 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další

Newsletter