RSS

newss (stránka 12)

Salon vín 2018

18.2.2018

Na našem eshopu najdete jedinečná vína, která byla v soutěži Salón vín zařazena mezi 100 top vín. Výběr je vskutku pestrý, obohaťte své domácí zásoby tím nejlepším!

Více

Růžová vína

12.2.2018

Raději si než sektem připíjíte vínem? Nejen pro valentýnské okamžiky přicházíme se speciální nabídkou na růžová vína. Potěšte svého partnera nebo sebe polibkem vína rosé.

Více

Růžové sekty

7.2.2018

Překvapte svou drahou polovičku romantickou večeří! Skvělým společníkem vám budou růžové sekty z naší nabídky.

Více

12 valentýnských tradic z celého světa

5.2.2018

Svátek zamilovaných se na den svatého Valentýna slaví v mnoha zemích světa – téměř každá má svou vlastní tradici. Seznamte se s historií a současností nejromantičtějšího dne roku!

Více

Vínovice Habánské sklepy: ochutnejte příběh ryzí opravdovosti

22.1.2018

Věděli jste, že habáni byli nejen zručnými vinaři, ale také skvělými vinopalníky? Jejich um se stal inspirací pro výtečnou vínovici, kterou nově najdete v našem e-shopu.

Více

Degustační balíček

17.1.2018

Ochutnejte to nejlepší z Mikulova! Vína řady Sommelier Club přinesou na váš stůl nevšední chuťový zážitek.

Více

Vína i heart

8.1.2018

Přicházíme s novinkou, která by ve vaší domácí vinotéce určitě neměla chybět. Vína značky i heart jsou nyní k dostání na našem e-shopu! Udělejte radost sobě anebo třeba své drahé polovičce.

Více

Představujeme vína i heart – značku, kterou miluje celý svět

5.1.2018

Velká Británie, Německo, Nizozemsko. Tyto země si v uplynulých třech letech podmanila nová řada vína i heart, kterou konečně mohou ocenit i milovníci vína v České republice. A je se na co těšit, neboť vína jsou z odrůd pěstovaných v pro ně typických lokalitách a vyznačují se výběrem těch nejoblíbenějších chutí z celého světa.

Více

Zobrazené záznamy: od 89 do 96 (celkem 459)

Newsletter