RSS

newss (stránka 7)

Vinalies Internationales 2018

4.5.2018

Na soutěži Vinalies Internationales 2018 se podařilo uspět 6 vínům z naší nabídky. My vám teď tyto klenoty mezi tichými i šumivými víny nabízíme v balíčku za výhodnější cenu 1 233 korun.

Více

Šumivá vína

4.5.2018

Ochutnejte ta nejlepší šumivá vína z nabídky Bohemia Sekt. Nyní za velmi lákavých 139 korun.

Více

Matky byly dříve uctívány jako bohyně. Nezapomeňte s nimi letos oslavit Den matek skvělým vínem

2.5.2018

Druhá květnová neděle je již tradičně dnem, ve kterém vzdáváme poctu našim milým maminkám. Kde se ale tento svátek vzal a jak jej slavili naši předci?

Více

Jarní balíček

27.4.2018

Po tváři nás polechtaly první sluneční paprsky a my už se nemůžeme dočkat na posezení na terase s dobrým vínem. Pro milovníky svěžích chutí jsme si nachystali Jarní balíček, kde najdete ta nejlepší vína odrůdy Ryzlink rýnský.

Více

Navštivte kraj, kde se rodí legendární prosecco Mionetto

23.4.2018

Jemné šumivé víno prosecco se v posledních letech stává stále populárnějším a dohání svého francouzského příbuzného – šampaňské. Obliba tohoto šumivého vína, které má svou domovinu v Itálii, stoupá i u nás. Hodí se totiž k široké škále pokrmů, od aperitivů až po dezerty, a hlavně v létě láká na svou osvěžující chuť.

Více

Ve společnosti i doma – jak pít víno s noblesou?

9.4.2018

Pití vína je rituál, který má svá přesně daná pravidla. Jeho etiketu se přitom může naučit každý, protože stojí na sedmi jednoduchých zásadách. Měli bychom je respektovat, ať už pijeme víno doma, nebo v restauraci, s blízkými, nebo s obchodními partnery. Poradím Vám, jak si ho užít v té nejlepší formě a jako skutečný znalec.

Více

SEKTOVÉ balíčky

27.3.2018

Dejte velikonočním svátkům punc výjimečnosti a zkombinujte tradiční pochutiny se sekty z naší nabídky. Na výběr máme nejen sekty samostatně, ale i v balíčcích za zvýhodněné ceny.

Více

Čím pohostit koledníky? Připravte pro ně skvělé chlebíčky!

22.3.2018

„Hody, hody do provody, dejte vejce malovaný!“ Za dveřmi jsou koledníci s pomlázkami, kteří po vyšlehání žen očekávají tradiční malovaná či barvená vajíčka. Zkuste je tentokrát překvapit i drobným pohoštěním.

Více

Zobrazené záznamy: od 49 do 56 (celkem 432)
Stránka:
Předchozí 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další

Newsletter