RSS

newss (stránka 7)

Jarní balíček

27.4.2018

Po tváři nás polechtaly první sluneční paprsky a my už se nemůžeme dočkat na posezení na terase s dobrým vínem. Pro milovníky svěžích chutí jsme si nachystali Jarní balíček, kde najdete ta nejlepší vína odrůdy Ryzlink rýnský.

Více

Navštivte kraj, kde se rodí legendární prosecco Mionetto

23.4.2018

Jemné šumivé víno prosecco se v posledních letech stává stále populárnějším a dohání svého francouzského příbuzného – šampaňské. Obliba tohoto šumivého vína, které má svou domovinu v Itálii, stoupá i u nás. Hodí se totiž k široké škále pokrmů, od aperitivů až po dezerty, a hlavně v létě láká na svou osvěžující chuť.

Více

Ve společnosti i doma – jak pít víno s noblesou?

9.4.2018

Pití vína je rituál, který má svá přesně daná pravidla. Jeho etiketu se přitom může naučit každý, protože stojí na sedmi jednoduchých zásadách. Měli bychom je respektovat, ať už pijeme víno doma, nebo v restauraci, s blízkými, nebo s obchodními partnery. Poradím Vám, jak si ho užít v té nejlepší formě a jako skutečný znalec.

Více

SEKTOVÉ balíčky

27.3.2018

Dejte velikonočním svátkům punc výjimečnosti a zkombinujte tradiční pochutiny se sekty z naší nabídky. Na výběr máme nejen sekty samostatně, ale i v balíčcích za zvýhodněné ceny.

Více

Čím pohostit koledníky? Připravte pro ně skvělé chlebíčky!

22.3.2018

„Hody, hody do provody, dejte vejce malovaný!“ Za dveřmi jsou koledníci s pomlázkami, kteří po vyšlehání žen očekávají tradiční malovaná či barvená vajíčka. Zkuste je tentokrát překvapit i drobným pohoštěním.

Více

Tradiční sekty

14.3.2018

Ochutnejte vynikající sekty z naší nabídky za cenu, která potěší! Nyní je můžete zakoupit v akci za 169 korun.

Více

Poznejte vlajkové lodi vinařství Habánské sklepy: Cuvée Jacob Hutter a Cuvée 1614

12.3.2018

Habáni, jinak také zvaní novokřtěnci, byli náboženští a sociální reformátoři, jejichž hnutí vzniklo roku 1525 ve Švýcarsku a Tyrolsku. Prosluli svou pracovitostí, kterou mohli uplatnit na Moravě, kam byli po německé selské válce vypovězeni. Vynikali v mnoha řemeslech, například nožířství či hrnčířství, a byli také zručnými vinaři.

Více

HABÁNSKÉ SKLEPY Premium - za akční čenu

5.3.2018

Jedinečná vína z Habánských sklepů řady Premium jsou ideální jako dárek! Pro přátele, rodinu i pro sebe.

Více

Zobrazené záznamy: od 49 do 56 (celkem 429)
Stránka:
Předchozí 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další

Newsletter